Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 

FILMIK Z MISTRZOSTW 


Jeśli jesteś zainteresowany dyscyplinami sportów powietrznych, zostań członkiem PFAPA i pracuj z nami by osiągnąć postawiony cel. Nie przegap szansy wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie.


Członkowie Stowarzyszenia dzielą się na: zwyczajnych, wspierających, honorowych.

  1. Członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia może być osoba fizyczna, która poprzez złożenie deklaracji, zobowiązuje się do działania na rzecz celów Stowarzyszenia i przestrzegania postanowień jego Statutu. 
  2. Członkiem wspierającym może być osoba prawna lub osoba fizyczna, która zadeklaruje na cele Stowarzyszenia pomoc finansową lub rzeczową. Osoba prawna działa w Stowarzyszeniu przez swojego przedstawiciela.
  3. Członkiem honorowym może być osoba fizyczna, która przyczyniła się w sposób wybitny do rozwoju społecznego i gospodarczego lub w inny, szczególny sposób zasłużyła się dla Stowarzyszenia.
  4. Przyjęcie na członka zwyczajnego lub wspierającego następuje w drodze uchwały Walnego Zebrania Członków podejmowanej na wniosek Zarządu.
  5. Godność członka honorowego nadaje Walne Zebranie Członków na wniosek Zarządu bądź co najmniej 5 członków Stowarzyszenia.
 

Szkoły:  

    leila-logo.png     heroes-logo.png     

 

Pobierz formularz zgłoszeniowy – do pobrania